• Неодамнешно
  • -10 %
10pcs 4W 300-400 lm LED G9 Bi-pin Светла Т 14 led диоди SMD 2835 Dimmable Декоративни Топло Бела Ладно Бела боја 360 степени led светлото на рефлекторите

10pcs 4W 300-400 lm LED G9 Bi-pin Светла Т 14 led диоди SMD 2835 Dimmable Декоративни Топло Бела Ладно Бела боја 360 степени

DEN 842.00
DEN 936.00

Количината на стоката
Това е достапна


Нови Пристигнување G9 Светлина 3w Led Сијалицата Заменете 40 W халоген светилка 360 Зрак Агол 220 Осветлување Описи : 100% сосема нов долготрајни работни животи,30,000-50,000 часа Ниска потрошувачка на енергија,ги зачувате вашите напојување Висока светлост Лесно да се инсталира,само plug & play Постојан струја За eyessafety,ве молиме не гледајте директно во сијалица во рок од еден метар Спецификации : Боја : Топло бела/Кул бело Боја Температура : 2800-3200 K/5500-6500 K Напон : AC напон 220 V/110 V Wattage : 3 W/5 W LED Чип Модел : 2835 LED Количина : 14/22 завршна Површина : транспарентна силикони Приклучок Тип : G9 Осветлување Агол : 360 Димензија : 4.8mm X1.6mm(должина X дијаметар)(Не содржи база) 10pcs/многу LED G9 Крушка Светилка 4 W LED Сијалица
Дознај Повеќе За Овој Производ 1. Ве молиме потврдете го на напон во прв план. Ако напонот на некој производ е 220 V, тогаш мора да се користи професионална ДОВЕДЕ напон конвертор.
2. Ве молиме проверете ги спецификациите на производот внимателно пред да нарачате да се осигура соодветно одговара.
3. Не расклопување било светилки со себе.
4. Бидете сигурни да го намали исклучете пред почетокот на инсталација за да се избегне лична повреда.
Сите предмети ќе бидат испратени во 7business дена по вашата исплата е расчисти. Answer : ___________________________ Note : Кина Пост Воздух Mail/Парцела само му припаѓа на светот пост систем кој е многу побавно отколку Специјални Испорака. Предмети ќе пристигне во 7-25 бизнис денови на светот обично. И пристигнување време, исто така, зависи од некои фактори и различни области. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем. Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации

Клучни карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
110V, 220V
Број на LED Чип:
3W, 5W
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
BEEFORO
Зрак Агол(°):
360°
LED Чип Бренд:
Кри
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
База Тип:
G9
Напон:
220V/110V
Моќ Толеранција:
1%
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
LED Чип Модел:
2835
сертификација:
RoHS,CE
Повод:
Спална соба
Просечен Живот (часот):
30000
Обликот:
Бар
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Должина:
5.5cm
Couleur:
G9
forme:
Droite
Volt:
110 Volts / 220 Volts
Тип d'ampoule:
LED
Puissance:
3w/5w
Пакување:
Белата кутија
Применливи прилики:
Детската Соба, Дом/Канцеларија, Внатрешно Осветлување, Гаража/Carport, Stora
Производител :
Шенжен Кина

Слични производи во категоријата