• Неодамнешно
  • -45 %
6PCS/Многу 5W 7W 9W Led Светилка GX53 Кабинет Светилка AC напон 220V 230V 240V Топло Бела Ладно Бела SMD2835 Led Сијалица Светлина За Livingroom

6PCS/Многу 5W 7W 9W Led Светилка GX53 Кабинет Светилка AC напон 220V 230V 240V Топло Бела Ладно Бела SMD2835 Led Сијалица Светлина

DEN 634.00
DEN 1152.00

Количината на стоката
Това е достапна


[Модел] gx53-PC [Напон] 220 V/240 V [Size]Висина : 18mm Дијаметар : 72mm [Боја температура]Топло бела/Ладно бела [Wattage] 5 W/7 W/9 W [База]GX53 [Тежина] 46g [LED ВНАТРЕ]2835 EPISTAR SMD LED [Повод] Дома,канцеларија,хотел,трговски

Клучни карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
5w, 7w, 9w
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Моќ Толеранција:
2%
Бренд Име:
VisWorth
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
50,000
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Зрак Агол(°):
120°
LED Чип Модел:
2835
Обликот:
Annular
Повод:
Спална соба
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
Напон:
AC 220V~240V
База Тип:
GX53
Должина:
7.2CM

Слични производи во категоријата