• Неодамнешно
  • -20 %
Античкиот Гроздобер Ретро 220V 240V ЛЕР Lumiled Светилки E27 4W 6W 8W Блескаво Сијалица G80 G125 LED Сијалица со Вжарено Осветлување

Античкиот Гроздобер Ретро 220V 240V ЛЕР Lumiled Светилки E27 4W 6W 8W Блескаво Сијалица G80 G125 LED Сијалица со Вжарено Осветлување

DEN 156.00
DEN 194.88

Количината на стоката
Това е достапна


Античкиот Гроздобер Ретро 220 V 240 V ЛЕР Lumiled Светилки E27 4 W 6 W 8 W Блескаво Сијалица G125 LED Сијалица со Вжарено Осветлување

Клучни карактеристики

Емитуваат Боја:
G80, G95, G125
Wattage:
4W, 6W, 8W
боја:
топло бела
Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
Обликот:
Annular
Просечен Живот (часот):
30000
Зрак Агол(°):
360°
LED Чип Бренд:
Lumiled
Моќ Толеранција:
1%
Бренд Име:
GITEX
Повод:
дневна соба
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
Број на LED Чип:
8 компјутери
LED Чип Модел:
2W Висока Моќност
Напон:
220V-240V
База Тип:
E27
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Должина:
160mm
LED Lumiled Тип:
G80 G95 G125
Wattages:
4W 6W 8W
база:
E27

Слични производи во категоријата