• Неодамнешно
  • -0 %
Бесплатен Превозот E27E26B22E40 База на Располагање 12W 15W 18W 20W 25W 30W LED Пченка Сијалица со Капак за надворешна Употреба Алуминиум+PC Покритие

Бесплатен Превозот E27E26B22E40 База на Располагање 12W 15W 18W 20W 25W 30W LED Пченка Сијалица со Капак за надворешна Употреба

DEN 9596.00
DEN 9596.16

Количината на стоката
Това е достапна


Моќност : 12w 15w 18w 20w 25w 30w
База : E27
LED Type : Супер висока Светла SMD5050 со висока Лумен Излез
Температура на бојата : 2700-3500k(топло бела) /4000-4500k (природни бела) /6000-6500k (кул бело)
Зрак Агол : 360deg
Прозрачна Флукс : >100lm/w
Влезен Напон : DC24 V
CRI : >80
Возачот : Висок Квалитет CE Наведени Изолирани Возачот
Материјал : Целосна Алуминиумски Материјал , најдобро Решение за Греење Проблем
Корица : млечно или јасна Боја

Клучни карактеристики

Емитуваат Боја:
природните бела, топло бела, ладно бела
Wattage:
12w, 18w, 15w, 20w, 25w, 30w
боја:
млечниот маска, јасно маска
Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS,EMC,LVD
Должина:
0.28m
Обликот:
Annular
Повод:
Градина
LED Чип Модел:
SMD5050
Просечен Живот (часот):
50000
Напон:
DC24V
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
База Тип:
Оптоварување
Број на LED Чип:
Други
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Бренд:
Epistar
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
Бренд Име:
YANGMIN
Зрак Агол(°):
120°
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
сертификација:
CE, EMC, FCC, LVD, PSE, RoHS, ССА, VDE
База Тип:
E27E26E40B22
Напон:
DC24V
моќност:
12W 15W 18W 20W 25W 30W
Материјал:
Алуминиум+PC
Температура На Боја:
3000-6500K
LED чип:
SMD5050
работно време:
50000hours

Слични производи во категоријата