• Неодамнешно
  • -20 %
Висок квалитет на AC/DC12V GY6.35 led светилки,G6.35 осветлување,GU6.35 светла,GY6 led Кристал светилка 12v LED G6 Светилки бесплатен превозот 2 парчиња/многу

Висок квалитет на AC/DC12V GY6.35 led светилки,G6.35 осветлување,GU6.35 светла,GY6 led Кристал светилка 12v LED G6 Светилки бесплатен

DEN 403.00
DEN 504.00

Количината на стоката
Това е достапна


1.Тип на производ : GY6.35-27 SMD
2.Влезен Напон : AC/DC12 V
3.Моќ Дисипација : 4.8 W Max
4.Прозрачна Флукс(lm) : 480-590 LM
5.Зрак Агол : 360 степени
6.Светилки носителот : GY6.35(P=6.35 mm)
7.Led боја : бела,топло бела,црвена,зелена.сина,жолта
8.illuminant димензија : Φ20x25.0mm
9.Тежина : 10g
10.Оперативен Температура : -40~85 C
11.Сертификати : ROHS , CE

Клучни карактеристики

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела
Wattage:
4w
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Зрак Агол(°):
360°
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
100000
База Тип:
GY6.35
Напон:
12V
LED Чип Модел:
SMD5050
сертификација:
CE,RoHS
Моќ Толеранција:
5%
Број на LED Чип:
27 компјутери
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Повод:
дневна соба
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Должина:
N
Обликот:
R

Слични производи во категоријата