• Неодамнешно
  • -12 %
2 ПАРЧИЊА Epileds 7070 УВ Пурпурна 395NM Led Emitter Светилка Светлина 6-8V Извор на Светлина за DIY На 20MM Бакар PCB Одбор

2 ПАРЧИЊА Epileds 7070 УВ Пурпурна 395NM Led Emitter Светилка Светлина 6-8V Извор на Светлина за DIY На 20MM Бакар PCB Одбор

DEN 506.00
DEN 575.52

Количината на стоката
Това е достапна

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. За многу големи нарачки, се разбира, ние ќе понуди некои попуст. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Сепак, ако вашата цел количина е повеќе од 10pcs(вкупна количина за една цел), може да контактирате со нас пред исплата, што веројатно може да заштедите на превозот цена за вас.2 ЕДЕН PCB Големина : 20 MM Бакар PCB Пакет се Вклучени : 2 ПАРЧИЊА x Epileds 7070 УВ 395 NM Led Светло
П : Како можам да добијам попуст? A : цените се покажа дека во нашата продавница се најдобри цената што би можел да понуди. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе го промени износот за вас како е можно поскоро. Ве молиме следете ги подолу процес за да се добие попуст. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Направи ред прво, не се плати веднаш. Ако заштитата време е за помалку од 10 дена, но сеуште не сум добила на пратката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и на заштита на време за тебе и да се обиде да се најде причината за одложувањето и обидете се да се реши и да ти кажам најновите информации добивме. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. П : Што можам да направам ако не сум ја прими пратката за долго време? О : Ако следење на информации покажува лево Кина копното или Хонг Конг, но нема информации за вашата локална скопска веб-сајт, на парцела сега е на патот на вашата земја, или пристигна во својата земја, но не и ажурирани информации, дојавени од вашиот локален поштата сепак, ве молиме да бидете трпеливи да се чека.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Број на LED Чип:
2 компјутери
Должина:
0.28m
Просечен Живот (часот):
50000
Напон:
6-8V
LED Чип Модел:
Висока моќност 1W
LED Чип Бренд:
Epistar
Led Сијалица Тип:
Чадор Сијалица
Зрак Агол(°):
120°
Моќ Толеранција:
5%
Бренд Име:
teopek

Слични производи во категоријата