• Неодамнешно
  • -0 %
3.5 M LED String Светла АА Батерија Напојува со 20 Јасно Свет самовила светла string за Одмор Партија Гарланд Празник Декорација

3.5 M LED String Светла АА Батерија Напојува со 20 Јасно Свет самовила светла string за Одмор Партија Гарланд Празник Декорација

DEN 523.00
DEN 523.20

Количината на стоката
Това е достапна

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.6" H (Сијалица : 4.5 cm) | Вклучувајќи ги и грло : 3. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн
Спецификација :
LED боја : Топло бела Сијалица : 1.5 M LED String Светла АА Батерија Напојува со 20 Јасно Свет самовила светла string за Одмор Партија Гарланд Празник Декорација
Карактеристики : Влакно од 20 топло бела Led диоди спакуван во Јасно G45 глобуси заедно јасна кабелот 3 AA батерија управувана Ниска потрошувачка на енергија, безбеден и сигурен. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.3 Метри Метри Батеријата напојува 4.28 cm) LED сијалица количина : 20 парчиња Моќ : 3 AA батеријата управувана(Батерија, не се вклучени) String Светлина должина : 3 M/1.5 CM Топката string Светлина
Пратката САД : 7-15 Дена Франција : 12days-20days Русија : 20-45 дена Јужна Америка : 30-60 дена Северна Америка : со 25-35 дена Европа : 20-35 дена Азија : 20-35 дена Африка : 30-60 дена answer : ___________________________ Note : ние ќе се потрудиме да се избегне царинската, но ако тоа се случи, купувачи се одговорни за тоа. Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.3 M вкупна должина : 3.5 М доведе жица должина : 0. Тоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, новогодишни елки и сл. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Клучни карактеристики

Емитуваат Боја:
топло бела
Wattage:
1.8M 10balls, 3.3M 20balls
Бренд Име:
ZELUXDOT
Е Светилки Вклучени:
Yes
Осветлување Растојание:
1-5m
Музика:
Никој
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Тип На Батерија:
AA
сертификација:
CCC,CE,FCC,LVD,RoHS,УЛ
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
сијалица
Гаранција:
1 година
Е dimmable:
No
Глава Број:
20-50 глава
Повод:
дневна соба
Број На Модел На:
МЕНЕ-1709061
Должина:
450inch
Празник Име:
Божиќ
Карактеристики:
Гарланд светла
боја:
Бела,Виолетова
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Употреба:
празник
Напон:
4.5V
База Тип:
батеријата кутија
Осветлување боја:
топло бела
Материјал:
метал & пластика
LED КОЛИЧИНА:
20 Led диоди
Тип На Батерија:
3 X AA
вкупна должина:
3.5 метри
Свет Големина:
4.5 cm

Слични производи во категоријата