• Неодамнешно
  • -20 %
Magicnight 33FT 100 LED USB Напојува Управувана Led String Ѕвездена Светлина Бакарна Жица Топло Бела Кампување Светла и ТВ Осветлување

Magicnight 33FT 100 LED USB Напојува Управувана Led String Ѕвездена Светлина Бакарна Жица Топло Бела Кампување Светла и ТВ Осветлување

DEN 395.00
DEN 493.92

Количината на стоката
Това е достапна


Големина : 33 FT Долго 100 LEDs | Боја Име : Топло Бела
Сега можете да го користите string светла било каде ви се допаѓа и не треба да се грижите на штекер прашање. Само приклучете го во мобилни моќ банка, string светлата ќе ги красат :
Вашиот дом, ресторан, кафе продавници,ТЕЛЕВИЗОР,лаптоп, и да создаваат романтична атмосфера и добредојде за вас.
И можете да ја сликата колку голема е кога ќе користите string светла за кампување!
Само користење на сосема нов ѕвездена string светла кои опремување со USB приклучок, наместо на традиционалните AC/DC штекер.
Спецификација :
- 33 Ft IP65 водоотпорен бакарна жица со 100 индивидуални Led диоди, кабелот со USB приклучок.
- 110-240 V текст и 5 V/1.5 ЕДЕН излез.
Пакет Содржи :
- 1 Pcs Magicnight USB Напојува Ѕвездена String Светла

Клучни карактеристики

Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
УЛ,CE,FCC,EMC
Глава Број:
51-100 глава
Бренд Име:
MAGICNIGHT
Приклучок Тип:
Приклучете НИ се
Празник Име:
Божиќ
Осветлување Растојание:
>30m
Гаранција:
2 години
Карактеристики:
Декорација Осветлување
Е dimmable:
No
Повод:
дневна соба
Напон:
12V
Музика:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Е Светилки Вклучени:
No
Тело Материјал:
Бакар
Извор На Светлина:
string светлина
боја:
топло
База Тип:
самовила светлина
Тип На Батерија:
USB

Слични производи во категоријата