• Неодамнешно
100X Професионална изработка dimmable MR16/GU10/E27/E14 база 3W КОЧАН LED светлото на рефлекторите со led леќа изразат бесплатен превозот

100X Професионална изработка dimmable MR16/GU10/E27/E14 база 3W КОЧАН LED светлото на рефлекторите со led леќа изразат бесплатен

DEN 17376.00

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : 1).
Објектот слика

Ние прифаќаме Alipay, Paypal, Western Union,Зачувам ,T/T итн. 30% од заштеда на енергија светилка. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест за напред и назад товар.Примена : Погоден за хотел, ресторан, drinkery, ballroom, дома, изложбен салон и покажете прозорец. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Различни боја температури се на располагање, тоа може да ги задоволи Барањето на Барањата На различни прилики. На заштеда на енергија е над 85% од халоген светилка.000 часови Овој предмет вклучуваат 100 PCS 2. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ali Express Стандард за Испорака : 12 ~ 30 работни дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : 12 ~ 30 работни дена
Сите предмети ќе бидат 100% тестирани и се со security пакување пред породувањето. DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ : 3~6 работни дена. И купувачот зема на враќање такса.LED употреба Epistar Чип, обезбеди производи со висока ефикасност, ниска потрошувачка, Стабилен. Ние ќе бидат одговорни за resending такса. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас за решавање на било какви проблеми пред да замине повратни информации. животниот век : 50. Пратката не ги вклучува царина ЕМС : 5~9 работни дена. Животниот век може да пристигнувањето во 50000hours, 13 пати на халоген светилка! 5). Ние и ветуваме на 3 години гаранција,Доколку постои било каков проблем, exluding лични фактор, Ние и ветуваме на repaire или промена на нови производи за клиенти. Ние во голема мера го цениме вашата позитивни повратни информации со 5 ѕвезди да ни се и ќе го сторат истото за вас. Спецификации : Предмет Тип : LED светлото на рефлекторите Моќ : 3 W Напон : 220 V / 110 V достапни Lumens : 90-100 LM/W CRI : >72 РА извор на Светлина : КОЧАН LED LED чип бренд : Epistar Зрак Агол : 120 степени Поддршка dimmer : Да Боја Температура : Топло бела : 2700-3000 K / Кул Бело 6000-6500 K Светилка тело Боја : Сребро Големина : H75*D50 MM База видови : GU10/E27/E14 достапни Температура : -20 до 45 степени.
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објект,Купувачите треба да ги пријават на неисправни проблем во рок од 7 дена по приемот на објектот ,за замена или рефундирање на, ве Молиме контактирајте ме пред да се врати.

Клучни карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
3W GU10 220V, 3W GU10 110V, 3W E27 220V, 3W E27 110V, 3W E14 220V, 3W E14 110V
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Вниманието
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
I
Напон:
220V
Моќ Толеранција:
1%
Заврши:
Полиран Челик
Тело Материјал:
Алуминиум
Карактеристики:
I
Гаранција:
3year
сертификација:
CCC
Бренд Име:
KINGGREEN
Употреба:
Индустриски
Е dimmable:
Yes

Слични производи во категоријата