• Неодамнешно
  • -6 %
Висок квалитет Преносни USB Напојување со фенерче led сијалица ноќ светлина за Моќ банка Comupter Лаптоп

Висок квалитет Преносни USB Напојување со фенерче led сијалица ноќ светлина за Моќ банка Comupter Лаптоп

DEN 225.00
DEN 239.04

Количината на стоката
Това е достапна


Нови моќни led светилка мобилни моќ USB светилка led сијалица ноќ светлина за полнење богатство Универзален Компјутер, лаптоп, лаптоп
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет.
Пренослив, идеална за патување.
Одговара на сите USB приклучоци.
Може да поврзете компјутер со USB, како што се мобилни напојување, на излез од опремата,се додека постои USB конектор може да се користи, без полнење функција.
Пакет :
1 x usb мини светилка

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Halojaju
Осветлување Растојание:
50-100 метри
Поддршка Dimmer:
Една датотека
Лумен:
160
Водоотпорен:
No
Тип На Светилка:
Преносни
Зум:
No
Префрлете Го Режимот:
Зумирање
боја:
Црна
Функција:
Шок Отпорни
Тип На Батерија:
Директни полнење
сертификација:
CCC
Тело Материјал:
ABS
Wattage:
1w
Извор На Светлина:
LED Светилки
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
полнач:
Не Е Применливо
Број На Модел На:
Ж-DB38
Тип На Објект:
Рефлектори
Модел на LED Монистра:
6000K
Тежина:
16g
Напон:
5v
Производот Категорија:
USB led flashligh
Број На Модел На:
моќни led светилка
Производот:
Надворешна Светлина
Тип:
Надворешна Светлина

Слични производи во категоријата