• Неодамнешно
  • -5 %
100PCS/МНОГУ Топла Продажба 3W LED КОЧАН МИНИ вградна светилка Dimmable Вдлабнати LED Светилка Место Светло AC220 AC110V

100PCS/МНОГУ Топла Продажба 3W LED КОЧАН МИНИ вградна светилка Dimmable Вдлабнати LED Светилка Место Светло AC220 AC110V

DEN 24168.00
DEN 25440.00

Количината на стоката
Това е достапна

100 PCS/МНОГУ Топла Продажба 3 W LED КОЧАН МИНИ вградна светилка Dimmable Вдлабнати LED Светилка Место Светло AC220 AC110 V 3 W одредување на светлината Производ за трофеи
LED Драјвер
Dimmable или не Dimmable Возачот
Dimmable Возачот на Текст AC110 V ИЛИ AC220 V
Не Dimmable Текст AC90-260 V
Сертифициран производ Пакет 1 PCS Мини КОЧАН место светло 10 PCS/КУТИЈА Мини КОЧАН место светло За CCTs(боја температура) за Инсталација на Апликацијата Фабрика
Превозот Внимание на Сите Курирска Служба DHL/ФЕДЕКС/EMS/ПРОЗОРЦИ ќе бидат подредени по случаен избор, ако не ни кажуваат . Љубезно ве молиме да ни остават порака ако имате посебни барања на пратката. EMS : 7-14 работни денови. DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ : 5-7 работни денови. Хонгконг Пост/Кина Пост : 20-30 работни денови.(Парцела подолу 2kg) ќе помогне да се направи Царинење и купувачот ќе одговор за било царинска такса на вашето место.
Повратните информации Клиентите Задоволство е клучно важен фактор на нашиот успех. Ви благодариме за да ни остави позитивни повратни информации откако ќе се чувствувате задоволни со парцели,Ние, исто така, ќе се одговори од кои ви даваат позитивни повратни информации во ист ден. Добредојдовте да контактирате со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми.
Гаранција и Политика на Враќање Ние обезбеди 2 години гаранција за нашиот производ. Ако led светла скршен во две години, поради квалитетот прашања, ние ќе го поправи тоа за слободни. (Со исклучок на објектите оштетени или злоупотребува по приемот). Ние ги прифати овластен се враќа за размена, или рефундирање во рок од 10 дена од приемот на објектот. Точка мора да биде во оригинална состојба и оригиналниот пакет. Превозот обвиненија не се враќа. Ве молиме ни E-mail еднаш испорака е одложен или парцели се оштетени за време на испорака. Ние сме тука да ви помогнеме.

Клучни карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
White 220V Dimmable, Black 220V Dimmable, Nickel 220V Dimmable, Silver 220V Dimmable
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Вниманието
Заврши:
Бранеа Никел
сертификација:
CE,EMC,LVD,RoHS
Е dimmable:
No
Моќ Толеранција:
1%
Напон:
85-265V
Карактеристики:
led светлото на рефлекторите
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Индустриски
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
3
Број На Модел На:
YDG-20001029
Бренд Име:
JOYINLED
Големина:
60*60*20mm
Се Отвори Дупка:
42mm
моќност:
3W
LED:
КОЧАН
led леќа:
ПММА
леќа големина:
30°
Инсталација Метод:
кочан на вниманието
производ тежина:
80g
Е Светилки Вклучени:
Yes

Слични производи во категоријата