• Неодамнешно
  • -25 %
Jiawen 5M Водоотпорен 5050SMD LED Светла Лента со Допир Сензор Прекинувач (AC110-240V)

Jiawen 5M Водоотпорен 5050SMD LED Светла Лента со Допир Сензор Прекинувач (AC110-240V)

DEN 918.00
DEN 1224.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
Jiawen
Лента тип:
SMD
Водоотпорен:
Yes
LED Чип Бренд:
Кри
Led Диоди Број/M:
60
Повод:
дневна соба
Потрошувачка на енергија (W/m):
5.76 W/m
Извор На Енергија:
AC
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Модел:
SMD5050
Енергија:
Допир
Боја Temp(К):
3200-6500K
Тип На Објект:
Лента
Спецификации (монистра светлина / m):
60
Напон:
110-240V

Слични производи во категоријата