• Неодамнешно
Бесплатен Превозот 40pcs x 2000mm Површинска Монтажа на Алуминиумски LED канал, Вдлабнати монтирани Предводена од алуминиумски профил за led лента домување

Бесплатен Превозот 40pcs x 2000mm Површинска Монтажа на Алуминиумски LED канал, Вдлабнати монтирани Предводена од алуминиумски

DEN 37920.00

Количината на стоката
Това е достапна


led алуминиумски профил за led лента- спецификација-
2000mm X38mm X30mm
1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента
2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M
3) PC покритие на Алуминиум LED профил - -Млечниот/заоблачено
4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 4 парчиња на крајот капи
5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови
6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајн

Ако имаше некоја посебна барање,како треба различна должина ,екстра додатоци(на Крајот Капи или Клипови), ве Молиме контактирајте со нас.
Answer : ___________________________ Note :
Имаме голем број на алуминиумски профили, pls контактирајте со нас за повеќе детали ако сте заинтересирани во други профили.

Клучни карактеристики

боја:
млечниот маска, транспарентен капак
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CE,RoHS
Ширина:
3.8cm
Тело Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
3 Години
Број На Модел На:
YL3830
Употреба:
Пејзаж Осветлување
База Тип:
Оптоварување
Карактеристики:
елоксирани сребро домување
Е dimmable:
No
Бренд Име:
YANGMIN
Должина:
200cm
Напон:
12V
Употреба:
Индустриски
Wattage:
without LED chips inside
Должина:
2m/еез
маска:
млечниот/ транспарентен
Материјал:
Алуминиум+PC
Употреба:
за LED Лента домување
IP го оценувате:
IP20
Додатоци:
крајот капи+клипови
ПОВРШИНА:
елоксирани сребрена боја
Модел:
YL3830
Гаранција:
3 Години

Слични производи во категоријата