• Неодамнешно
  • -40 %
За Џакузи Леб Создателот Делови Мешање На Сечилото Леб Машински Алуминиумски Легури Сечилото Делови Recambios

За Џакузи Леб Создателот Делови Мешање На Сечилото Леб Машински Алуминиумски Легури Сечилото Делови Recambios

DEN 345.00
DEN 575.04

Количината на стоката
Това е достапна

Известување
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се
осветленост на мониторот и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.(Бидејќи тоа е прирачник за мерење може да има некои грешки)
Повратни информации :
Со цел да ви обезбедиме подобра услуга, ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно. Повратни информации е нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение. Затоа, ние, исто така, се сметаат за НЕУТРАЛНИ повратни информации како НЕГАТИВЕН фидбек .
ние сме добредојдени и мало и трговија на големо клиенти, ако треба со голема количина, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобра цена.
Ви благодариме за купувањето! Ние ќе ви покаже нашиот најдобар производ и услуга!!!
Ви посакувам среќен шопинг.

Клучни карактеристики

Тип:
леб создателот делови
Број На Модел На:
леб создателот делови

Слични производи во категоријата