• Неодамнешно
  • -19 %
Куче Doorbells за Куче Обука И Housebreaking Clicker Вратата Бел Најлон Прилагодливи Нови Пристигнување 2018 Б#

Куче Doorbells за Куче Обука И Housebreaking Clicker Вратата Бел Најлон Прилагодливи Нови Пристигнување 2018 Б

DEN 151.00
DEN 186.72

Количината на стоката
Това е достапна


Куче Doorbells за Куче Обука И Housebreaking Clicker Вратата Бел
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет на полесен, подобар начин за вашето куче за да комуницира; Наместо на слухот лае и гребење, ќе слушнете нежна jingle на Zacro ѕвона
Прилагодливи вратата бел должина за мали, средни и големи кучиња Висат силна Zacro ѕвона од било Doorknob или се справи со Најлон прилагодливи врата рака andextra гласно нерѓосувачки stell ѕвона Димензии : Должина 85cm(прилагодливи) Боја : Црна,Црвена,Сина Количина : 1 buc
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1pc * Куче Doorbells Играчка

Клучни карактеристики

Големина:
M
Бренд Име:
Transer
Тип:
Leashes
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes
Шема:
Цврста
Сезоната:
Сите Сезони
Тип:
Кучиња
Материјал:
Најлон
Функција:
прилагодлив

Слични производи во категоријата