• Неодамнешно
  • -11 %
Pixco Планината Адаптер Прстен Одговараат За Canon EF Објективот на /Nikon 1 Камера Без Tripod J5 J4 S2 V3 AW1 J3 J2 J1 V2 S1 V1

Pixco Планината Адаптер Прстен Одговараат За Canon EF Објективот на /Nikon 1 Камера Без Tripod J5 J4 S2 V3 AW1 J3 J2 J1 V2 S1

DEN 924.00
DEN 1037.76

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
Pixco
Компатибилен Бренд:
КАНОН,NIKON
Број На Модел На:
Tripod J5

Слични производи во категоријата