• Неодамнешно
  • -5 %
4GB меморија поддршка ПОС сите во една машина за супермаркет

4GB меморија поддршка ПОС сите во една машина за супермаркет

DEN 16188.00
DEN 17040.00

Количината на стоката
Това е достапна

0 GHZ
Меморија Поддршка
DDR1333 4 GB*1 (стандардно) (Optiona:8 GB)
Внатрешна Меморија
SSD32 GB-Sata3
Основно Display& допир(стандардно)
15.Откако ќе ја прими стоката pls се потврди цел.Некое време некои превозот метод како DHL/ФЕД ОДНОСНО не може да се превозот пристигнување на некои дестинација како руски,нејзините само може да се испратени од страна на EMS или другите,ако вие не може да го прифати нејзиното подобро контактирајте со нас пред да го поставите цел,или ние ќе испратени од страна на случаен избор.ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Вашето задоволство е наша задоволство
Вас кои сакаат среќен шопинг!.
Answer : ___________________________ Note : Оваа Цена е еден екран , не се Вклучени Обичај er на Екранот ,Ако е Потребно Pls Контакт со НАС И да Плаќаат Екстра 29 USD(customer дисплеј) 55 USD(само 11,6 инчен втор екран без допир) Pls Известување.0)*6
Audio out*1
Температурата на работа
0℃ до 40℃
Температура на чување
-20℃до 60℃
За усогласеност
FCC Класа А/е ознаката CE/LVD/CCC
Пакување димензии/ Тежина
410*310*410mm / 7.6 инчен капацитивни пос екран на допир,капацитивни екран го прави повеќе чувствителни на допир
Пијано лак дизајн,го прави на пос доста светла,тоа може да се примени за ресторан,постар клуб,супермаркет,кафуле,бензинска пумпа и така натаму.ако вашата земја има ограничена на увозни давачки.pls дозволете ни да знам колку прогласи вредност треба да пишуваме.ви благодариме! 5.Longgang
Земја/Регион : Кина(Копно)
Провинцијата/Држава : Guangdong
Град : Шенжен
Секогаш кога имате било какви прашања,pls контактирајте ме.6 инчен TFT LCD (стандардно)
Втор екран
Само 11,6 инчен дисплеј следење (Факултативно:допир)
Резолуција
1366*768(max)
Екран На Допир
Капацитивни екран на допир панел (стандардно)
Осветленоста
350cd/m 2
Продолжување Модул(built-in)
Факултативна:WIFI&Bluetooth,Камерата,3 G/4 G,Говорникот,Читач на картички
Агол На Гледање
Хоризонтот : 150; Вертикална : 140
I/O портот
1* копчето 12 V DC во џек*1
Сериски*1 DB9 машки
VGA(15 Pin D-sub)*1
LAN : RJ-45*1
USB(2.потоа од повик на испорача канцеларија за да се справи со.исто така, доколку стоката се оштети pls одбива да го потпише и прими.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ComPOSxb
Приказ На Односот На:
16
Сооднос На Контрастот:
500
Време На Одговор:
8ms
Панел Тип:
TFT
Хоризонтална Агол На Гледање:
170°
Вградениот Звучник:
No
Вертикален Агол На Гледање:
170°
Екран Тип:
LCD
Примена:
Десктоп
Број На Модел На:
POS1519
Резолуција:
1366 x 768
Интерфејс Тип:
USB
Црна и Бела Време на Одговор:
8 ms
Производи Статус:
Акции
Осветленоста:
350cd/m
Функција:
Екран На Допир
Почетен Датум:
2017
Пиксели Теренот:
0.276 mm
Големина На Екранот:
15.6 ИНЧЕН
Сооднос На Контрастот:
500
боја:
бело/црна
ПРОЦЕСОРОТ:
J1900 Quad core 2.0 GHz
Меморија Поддршка :
4GB
Внатрешна Меморија:
SSD32GB
Екран На Допир:
Капацитивни екран на допир панел (стандардно)
Интерфејс:
сериски*1 VGA*1 USB*6 LAN*1
За усогласеност:
FCC Класа А/е ознаката CE/LVD/CCC
Оперативен Систем:
Windows7 бета верзија(стандардно)/Windows10 бета верзија

Слични производи во категоријата