• Неодамнешно
  • -20 %
1pcs 1.44 инчи Сериски 128*128 SPI Color TFT LCD Модул Наместо на Nokia 5110 LCD

1pcs 1.44 инчи Сериски 128*128 SPI Color TFT LCD Модул Наместо на Nokia 5110 LCD

DEN 184.00
DEN 230.40

Количината на стоката
Това е достапна

бренд new1.44 инчи сериски port SPITFT LCD екран екран во боја модулСо ПХБ кат Dot matrix : 128 X128! Возачот : ST7735 Само 4 IO може да биде управувано!

Клучни карактеристики

Бренд Име:
SZFYDOSH
Број На Модел На:
1.44 инчен TFT LCD модул
is_customized:
Yes
Тип:
128X128
Дигитална Компонента Тип:
Екранот

Слични производи во категоријата