• Неодамнешно
  • -14 %
Темно Сребрена Сива Одраз Огледало Лажни Ноктите 24 компјутери Мода Плоштадот Faux Ongles Лажни Нокти Z197

Темно Сребрена Сива Одраз Огледало Лажни Ноктите 24 компјутери Мода Плоштадот Faux Ongles Лажни Нокти Z197

DEN 122.00
DEN 142.08

Количината на стоката
Това е достапна

торба торба торба торба торба торба
Темно Сребрена Сива Одраз Огледало Лажни Ноктите 24 компјутери Мода Плоштадот Faux Ongles Лажни Нокти Z197 Помине совети количина : 24 парчиња. ДУО страна лепило вклучени, без течен лепак.
Опис
- 100% сосема нов!
- Погоден за канцеларија партија употреба, Закажување, шопинг покаже : )
- Има разликува големина за секој дизајн, може да се вклопи во повеќето ноктите.
Пакет вклучувајќи
24 Парчиња лажни ноктите
Забелешка
Сите парцели ќе биде преполна со клобуркаше завиткани. И сите производи ќе бидат проверени пред превозот.
Превозот
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена од Кина Пост Воздухопловната по плаќањето е јасно. Предмети ќе пристигне во 35-50 дена. Доаѓањето време зависи од некои фактори и различни области.
Ве молиме изберете некои локалните продавачи, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи.
Враќање
Враќање пакет мора да ги содржи сите ОРИГИНАЛНОТО пакување, материјали и додатоци. И не контактирајте со нас пред да се врати на објектот.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
EchiQ
Материјал:
Акрилик
Примена:
Прст
Тип:
Целосна Помине Совети
Број На Модел На:
Z197
Големина:
middle
Количина:
1
Должина На Ноктите:
11-18mm
Ноктите Ширина:
7-14mm
Тип На Објект:
Лажни Нокти
Материјал:
Акрилик

Слични производи во категоријата