• Неодамнешно
  • -5 %
1Pc Долга Рачка Жешко Тенџере Супена Лажица од не ' Рѓосувачки Челик Colander Лажичка Метални Садови Бесплатен Превозот Кујна Dinnerware 2 Стилови

1Pc Долга Рачка Жешко Тенџере Супена Лажица од не ' Рѓосувачки Челик Colander Лажичка Метални Садови Бесплатен Превозот Кујна

DEN 216.00
DEN 228.00

Количината на стоката
Това е достапна


1 Pc Долга Рачка Жешко Тенџере Супена Лажица од не ' Рѓосувачки Челик Colander Лажичка Метални Садови Бесплатен Превозот Кујна Dinnerware 2 Стилови
*100% сосема нов и висок квалитет *Име : Долго се Справи со Жешко Тенџере Супена Лажица *Боја : Сребро *Материјал : не ' Рѓосувачки Челик *Лажица Должина : 28cm *Лажица Ширина : 5.8 cm *Производ се Вклучени : 1 x Долга Рачка Жешко Тенџере Супена Лажица Забелешка : ве Молиме забележете дека сите големини и бои може да имаат малку отстапување од страна на прирачник за мерење и прикажување на екранот.
*Лесен за употреба и чисти, практична и издржлива. *Добар квалитет огледало полски уметнички дела, погоден за кујна дневна употреба. *Со висок квалитет, од нерѓосувачки челик, не деформација и исчезнува, здрава. *Овој вид на производ може да се користи во resturants, кафулиња, бар или во домаќинство. *Супена лажица и colander два различни стилови на дизајн. голема корисни кујнски садови.
ЗА ПАРЦЕЛА -
Пратката е испратена од untracked пошта, ако не го добие или имате било какви проблеми во врска со нарачката, ве молиме контактирајте со нас прво, ние би сакале да ви даде целосна наплата или да испратите замена. Ви благодариме !!

Клучни карактеристики

Flatware Тип:
Лажици
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
upspirit
Број На Модел На:
S06HG300292
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Објектот:
Долго Се Справи Со Жешко Тенџере Супена Лажица
Големина:
5.8cm
Должина:
28cm
Стил:
Лажица;Colander
Detail1:
долга рачка
Detail2:
Жешко Тенџере Супена Лажица
Detail3:
нерѓосувачки челик colander
Detail4:
метални садови
detail5:
кујнски прибор
Detail6:
Кујна Dinnerware

Слични производи во категоријата