• Неодамнешно
2017 децата латинска танц пракса кошула две-парче костим за момчиња 110-170cm висина

2017 децата латинска танц пракса кошула две-парче костим за момчиња 110-170cm висина

DEN 2928.00

Количината на стоката
Това е достапна


2017 деца 's латинска танц пракса кошула две-парче костим за момчиња 110-170cm висина
Најмалку 5 знаци

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Пол:
Момчиња
Број На Модел На:
5542
Танц Тип:
Латински јазик
Танц Тип:
Латински јазик

Слични производи во категоријата