• Неодамнешно
2017 црни долги ракави, сомот латинска танц облечи жена румба самба секси костим конкуренција фустани

2017 црни долги ракави, сомот латинска танц облечи жена румба самба секси костим конкуренција фустани

DEN 3811.20

Количината на стоката
Това е достапна


Големина на Табелата, Големина Фустан Должина Биста Половината Колковите Висина Единица CM CM CM CM CM S 85.5 83-86 64-68 84-88 158-163 L 89 86-88 68-72 89-93 161-166 XL 92.5 88-91 72-76 93-97 165-170 Совети : 1 CM= 0.393 Инчен / 1 Inch=2.54 СМ
2017 црни долги ракави, сомот латинска танц облечи жена румба самба секси костим конкуренција фустани

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Материјал:
Акрилик,Spandex
Пол:
Жените
Број На Модел На:
201612121117
Танц Тип:
Латински јазик
Танц Тип:
Латински јазик

Слични производи во категоријата