• Неодамнешно
  • -43 %
Нови 2017 Ballroom Танго латинска Фудбалскиот Фустан Девојки Чипка Ballroom Танцува Облека Здолништа Самба Ballroom Танцување Фустани за Деца

Нови 2017 Ballroom Танго латинска Фудбалскиот Фустан Девојки Чипка Ballroom Танцува Облека Здолништа Самба Ballroom Танцување

DEN 1119.00
DEN 1963.20

Количината на стоката
Това е достапна


вклучува : врвот + здолниште , не се вклучат и други ,
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експрес
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
ако пратката може да се ' t пристигнат на време . Ќе контакт со вас .
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Предлагам Висина
XS/120
100-115
S/130
115-125
M/140
125-135
L/150
135-145
XL/160
145-152
XXL/170
152-160
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
Како различни мерни методи . Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали

Клучни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Латински јазик
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
A827
Пол:
Девојки
Боја Класификација:
rose red / сина/виолетова
Применливи пол:
Девојки
Применливи танц тип:
латинска танц
Референтна висина:
120.130.140.150.160.170 cm

Слични производи во категоријата