• Неодамнешно
  • -13 %
CP-3010 18 МИЛИОНИ Рачни Ласерски Rangefinders Ултразвучно Растојание Метар Measurer Лента

CP-3010 18 МИЛИОНИ Рачни Ласерски Rangefinders Ултразвучно Растојание Метар Measurer Лента

DEN 551.00
DEN 633.60

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : се Користи за да се измери растојанието преку ултразвукови бранови. Ласерски designator и ниво меурчиња за прецизни мерења. Две единици се достапни : available : метар и нозете. Голем LCD екран со заднинско осветлување. Автоматски напојување-исклучување. Карактеристики : Материјал : АБС Боја : Жолта Мерен опсег : 0.5~18 милиони / 1.5~60ft мерни Единици : Нозе / Метар Точност : ±0.5% ±1cm Резолуција : 1cm / 0.5 инчи Напојување : 1 * 23 A 12 V Алкална батерија (Не се вклучени) Производ големина : 8 * 7.2 * 4cm / 3.1 * 2.8 * 1.6 во answer : ___________________________ Note : Item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Ве молиме овозможи 1-3мм мало отстапување се должи на рачно мерење. Ви благодариме! Пакет содржи : 1x CP-3010 Measurer(Со мало пакети)

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANENG
Моќност Тип:
Батеријата-Напојува

Слични производи во категоријата