• Неодамнешно
  • -35 %
Mayitr 5/8 Конекција Прилагодливи Ласерски Ниво Tripod Практични AK435 360 степени Крстот Ласерски Ниво Tripod Со Торба Сосема Нов

Mayitr 5/8 Конекција Прилагодливи Ласерски Ниво Tripod Практични AK435 360 степени Крстот Ласерски Ниво Tripod Со Торба Сосема

DEN 1116.00
DEN 1716.00

Количината на стоката
Това е достапна


GY0001587
Спецификација :
Сосема нов и висок квалитет!
Тип : Ласерски ниво tripod
Материјал : Алуминиум Легура+Acrylonitrile Butadiene Styrene(ABS)
Големина на : 55 x 8.8 cm/21.7" x 3.5"
Боја : Како на сликата покажува
Пакет се вклучени :
1 x Ласерски ниво tripod
1 x Торба
(Не се вклучени ласерски ниво)
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2. Боите можат да бидат различни за различни екранот, ве молиме да се разбере.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Клучни карактеристики

Тип:
Вертикална & Хоризонтална Ласери
Големина:
Max. hight
Бренд Име:
Mayitr
Бранова должина:
Други
Мерење Модел:
12 линии
Број На Модел На:
ласерски ниво tripod
Прецизност:
Други

Слични производи во категоријата