• Неодамнешно
НОВ Оригинален Бренд на ПРОЦЕСОРОТ ЛАДЕЊЕ ВЕНТИЛАТОР ЗА 5750 5755 5350 5750G 5755G V3-571G V3-571 Е1-531G Е1-571 ладење фанови

НОВ Оригинален Бренд на ПРОЦЕСОРОТ ЛАДЕЊЕ ВЕНТИЛАТОР ЗА 5750 5755 5350 5750G 5755G V3-571G V3-571 Е1-531G Е1-571 ладење фанови

DEN 268.80

Количината на стоката
Това е достапна


Нови Оригинални Процесорот Ладење Вентилатор За Вентилатор За ACER 5750 5750 G 5350 5755 5755 G P5 WS0 P5 WEO V3-571 G V3-571 Е1-531 G E1-531 Е1-571 DC Brushless Cpu Ладилник Радијатори Лаптоп Вентилаторот за Ладење Компатибилен со : За ACER 5750 5750 G 5350 5755 5755 G Портал NV57 H43 U NV57 Q5 WS1 Испорака Тежина : 70g ( 2.5 oz ) DC 5 V 3 PINS Модел : AB0809005 HX10 G300 ADDA или други Внимание : ист тип на лаптоп фан може да има неколку производители, ве молиме не го разбираат дека на навивачите во нашата продавница не е оригинална, бидејќи тие не се исто производителот ! Главниот вентилатор фабричките : DELTA / SUNON / FORCECON / ADDA / Panasonic AVC / SANYO / NMB / Nidec / ebmpapst Ако ти е гајле производителите фабрика , ве молиме да се поврзете со нас да се назначи maufacturer. Карактеристики : 1. Тоа ги штити вашите вредни податоци од страна на одржување на ПРОЦЕСОРОТ кул 2. ПРОЦЕСОРОТ фан карактеристики ефикасна топлина дисипација и ниско ниво на бучава 3. Ќе можат да работат колку што ви се допаѓа, без прегревање вашиот компјутер 4. Одржите вашиот компјутер кул и удобно врз скутот или на вашата работна маса со овој CPU вентилатор 5. Направени од високо-квалитетен материјал, тоа е издржливи во употреба 6. Совршен дизајн за висока компатибилност и одлично се состави Забелешка : Вие треба да бидете сигурни дека вашата тековна фан дека ќе се отстранат од вашиот лаптоп е иста со нашата фан . Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да купите. Ви благодариме. Пакет : 1x вентилаторот за ладење на процесорот

Клучни карактеристики

Бренд Име:
WDXUN
Број На Модел На:
5750
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Тип:
Еден Фанови

Слични производи во категоријата