• Неодамнешно
LCD LVDS Видео Екран Кабел За Toshiba Satellite U500 U505 M900 Лаптоп 1422-00F6000

LCD LVDS Видео Екран Кабел За Toshiba Satellite U500 U505 M900 Лаптоп 1422-00F6000

DEN 570.24

Количината на стоката
Това е достапна


LCD LVDS Видео Екран Кабел За Toshiba Satellite U500 U505 M900 Лаптоп 1422-00 F6000

Клучни карактеристики

Примена:
Лаптоп
Компонента Тип:
Вграден-во-Кабел
Бренд Име:
AMARROW
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Број На Модел На:
за Toshiba C850 C850-11v C850-119
Matrial:
кабел
категорија:
изградена во кабел
Лаптоп со LCD кабел:
за toshiba

Слични производи во категоријата