• Неодамнешно
Gread А+ LP173WF4 SPF1 LP173WF4(SP)(Ф1) IPS 1920*1080 30pin LCD LED ПАНЕЛ за ЛАПТОП со ЕКРАН

Gread А+ LP173WF4 SPF1 LP173WF4(SP)(Ф1) IPS 1920*1080 30pin LCD LED ПАНЕЛ за ЛАПТОП со ЕКРАН

DEN 4080.00

Количината на стоката
Това е достапна


По услуга :
1.

Клучни карактеристики

Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
CSZOJ
Компатибилен Бренд:
Универзална Екранот
Примена:
Лаптоп
Големина На Екранот:
17.3
Резолуција:
1920*1080
Lcd екран модел:
LP173WF4 SPF1
Екран Тип:
TFT Активни Сјајни matte
Пазарот:
Целиот свет
конектор:
30pins

Слични производи во категоријата