• Неодамнешно
17.3За Lenovo ideapad Y900-17ISK 80Q1 Предниот Панел Стакло IPS LCD Екран Собранието 1920x1080 FHD LP173WF4.SPF1 Не-Touch

17.3За Lenovo ideapad Y900-17ISK 80Q1 Предниот Панел Стакло IPS LCD Екран Собранието 1920x1080 FHD LP173WF4.SPF1 Не-Touch

DEN 8976.00

Количината на стоката
Това е достапна

DHL/Федекс/UPS/ТНТ : Тоа обично трае 3-7 работни денови за да се добие парцела. Ние може да потрае подолго време за подготовка на големи количество наредби и ние ќе ви овозможи да знаат За голема количина цел, ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите акции пред да се направи исплата. Царинење случува повремено треба да се плати од страна на купувачите.
Превозот Време :
1. EMS express mail е многу силна царинење во Русија и Бразил. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Резолуција 1920*1080 IPS Компатибилен Производ Линија За Lenovo ideapad Y900-17 ISK 80 Q1 Екран Заврши Сјајна или Мат (Зависи од акции е достапност) Пакет се вклучени Пред Стакло + LCD Дисплеј Собрание (Не-Touch) LCD Модел LP173 WF4. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција (Во повеќето купувачи ќе имаат само за да се вратите на проблемот компоненти од целиот пакет. (Кина работно време) . Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена , се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Вашиот парцела ќе биде предаден во рок од 1-2 работни денови по испративме на вашата исплата, ако наредби се направени за време на викендите или на одмор,тоа ќе биде предаден, од понеделник или следниот работен ден. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашите врати и да напишете "подарок" за испорака на состојба. Ние ќе ја испрати на производи за да можете веднаш по извршената уплата. Ние може да потрае подолго време за подготовка на големи количество наредби и ние ќе ве известиме на одредено време потребно.
Испорака Детална :
1.SPF1 Не-Touch
Име на производ LCD Екран Пред Стакло Собрание, без Рамки Состојба Сосема Нов (Одделение А+) Големина на Екранот 17. Важни Совети :
Ве молиме тестирање пред одредување и немојте да се отстрани ознаката пред да се потврди производ не било проблем. Хонгконг Пост Воздух Mail : Тоа обично трае 12-30 работни денови , Бразил ќе
можеби трае повеќе денови за да се добие парцела.

Клучни карактеристики

Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
LCDOLED
Број На Модел На:
За Lenovo ideapad Y900-17ISK
Компатибилен Бренд:
Леново
Компонента Тип:
LCD Екран на Допир Digitizer Собрание
Големина На Екранот:
17.3
Компатибилен Модел:
За Lenovo ideapad Y900-17ISK
Состојба:
Нови, Одделение А+
Гаранција:
3 месеци

Слични производи во категоријата