• Неодамнешно
Нов лаптоп горниот случај база покритие за DELL LATITUTDE E5270 5270 A15511 12 5000 E5270 не-touchpad/ не IC порта

Нов лаптоп горниот случај база покритие за DELL LATITUTDE E5270 5270 A15511 12 5000 E5270 не-touchpad/ не IC порта

DEN 1512.00

Количината на стоката
Това е достапна

СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам. Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 15-30 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS. 2.Ако изберете да брод од страна на курирската служба DHL или Fedex, но адресата на примачот не е во оддалечена област, стоката ќе биде shiped од UPS-от. 3.Сопствени грешки може да бидат потребни, ве молиме потврдете го со вашите сопствени ако тие се потребни никакви семинарска работа или екстра внатрешен задолжен пред цел.и јасно обичај, ако е потребно.

Клучни карактеристики

Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
за DELL LATITUTDE E5270 5270 A15511
Материјал:
PP
Пол:
Унисекс
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот

Слични производи во категоријата