• Неодамнешно
  • -14 %
Универзална погоден за носене Оксфорд Крпа Мека Бизнис Внатрешниот Пакет Лаптоп, Таблет Торба За 15.6 инчен 14 инчен 13.3 инчен 12 инчен Лаптоп

Универзална погоден за носене Оксфорд Крпа Мека Бизнис Внатрешниот Пакет Лаптоп, Таблет Торба За 15.6 инчен 14 инчен 13.3 инчен

DEN 454.00
DEN 527.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ние веруваме дека пријателска комуникација може да ги реши сите проблеми. Answer : ___________________________ Note : Не се вклучуваат на лаптопи, таблети, мобилни телефони, слушалки, кабел за податоци, карти, пенкало и други објекти (Само вклучува торба за лаптоп). Ако за било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Сите применливи давачки и даноци, доколку ги има, не се вклучени во набавната цена на вашата нарачка или трансакција. Ако овие се применливи, тие ќе се казни и да се утврди кога пратката е обработена од страна на применлив на царинската агенција во вашата земја. Промоција на производи само што нудат замена и одржување услуги; наплата не е прифатено (освен погрешно производи добиени. Мека обвивка, заштита на вашиот лаптоп од шок, пад, нула, поздравниот и прашина. Ве молиме проверете ја вашата земја увоз политика да се разбере и да се утврди применливоста на и вашата одговорност за какви било давачки или даноци на производи купување. Ние нудиме бесплатно одржување во рок од 6 месеци. Ве молиме да обезбеди доказ за видео рок од 5 дена откако ќе ја прими, ако има квалитет проблем, проблемите ќе бидат решени со наплата или замена. Ние ќе работиме со вас, додека не се задоволни. Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царината, увозните давачки, даноци, придонеси или други царински давачки. Ние може да го понуди на попуст, замена или рефундирање по потврдување. Повеќето производи се предмет на плаќање на увозни давачки (на пример во САД) или други давачки и други давачки, вклучувајќи данок на додадена вредност (ДДВ) или други даноци.Ако сеуште не го добиете вашиот парцела во 10 дена, ние ќе рефундирање. Плаќање на горе-наведени давачки, давачки и даноци не се на нашата (или на производот, производителот или добавувачот е) одговорност. Ако сте задоволни со нашите производи и услугата, вашиот Позитивен Фидбек ќе биде многу ценета. Ако сакате регистрирани превозот метод, ве молиме изберете Ali Express Стандард Превозот или Кина Пост Воздух Mail.

Клучни карактеристики

Големина:
12, 14, 15.6-inch, 13.3-inch
Пакет:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Лагер Ракав
Тип:
Лаптоп Ракав
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Fasion
Број На Модел На:
За 15.6 инчен 14 инчен 13.3 инчен 12 инчен
Бренд Име:
haweel
Применливи модели:
За 15.6 инчен 14 инчен 13.3 инчен 12 инчен
Материјал:
Кадифен, Оксфорд Ткаенина

Слични производи во категоријата