• Неодамнешно
Нови Оригинал, За Леново G580 G585 Долниот Капак &Palmrest Горниот Случај Со HDMI Порт Цртање Клупата AP0N2000100/AP0N2000G00

Нови Оригинал, За Леново G580 G585 Долниот Капак &Palmrest Горниот Случај Со HDMI Порт Цртање Клупата AP0N2000100/AP0N2000G00

DEN 1872.00

Количината на стоката
Това е достапна


Нови Оригинал, За Леново G580 G585 Долниот Капак &Palmrest Горниот Случај НЕ HDMI Порт Цртање Клупата AP0 N2000100/AP0 N2000 G00 Состојба : Една сосема нова, неискористениот објект со апсолутно никакви знаци на истрошеност. Ние нудиме на 3-месечно одржување. Сите не-продавачот грешка враќање за наплата ќе биде подложен на 10% ре-порибување цена, купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Производот е прегледано, исчистени, и се коригира за полн работен ред и е во одлична состојба.Објектот може да се водат за исчезнати, со оригинално пакување. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Сите производи биле тестирани пред поштенски Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Обично, ние брод вашиот пакет на вашата адреса, ве Молиме да ги доставите вашата целосна адреса вклучувајќи целосно име и презиме и телефон за контакт број за објектот да биде доставена до вас успешно. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Се враќа& Гаранција : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
G580 G585
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Леново
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот

Слични производи во категоријата