• Неодамнешно
Руската изгледот на новиот лаптоп тастатура со touchpad palmrest за Samsung НП 300V4A 305V4A 300V4Z 305V4Z 200A4B 200A4Y RU

Руската изгледот на новиот лаптоп тастатура со touchpad palmrest за Samsung НП 300V4A 305V4A 300V4Z 305V4Z 200A4B 200A4Y RU

DEN 2640.00

Количината на стоката
Това е достапна


СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам. Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 15-50 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS. 2.Ако изберете да брод од страна на курирската служба DHL или Fedex, но адресата на примачот не е во оддалечена област, стоката ќе биде shiped од UPS-от. 3.Сопствени грешки може да бидат потребни, ве молиме потврдете го со вашите сопствени ако тие се потребни никакви семинарска работа или екстра внатрешен задолжен пред цел.и јасно обичај, ако е потребно

Клучни карактеристики

Материјал:
PP
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
за Samsung НП 300V4A 305V4A 300V4Z 305V4Z 200A4B 200A4Y
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Затворање Тип:
Не Патент
Стил:
бизнис

Слични производи во категоријата