• Неодамнешно
  • -5 %
Нови LCD Задниот Поклопец Задните Случај за Asus N56JN 13NB04Z1AM0201 Црна

Нови LCD Задниот Поклопец Задните Случај за Asus N56JN 13NB04Z1AM0201 Црна

DEN 2598.00
DEN 2735.04

Количината на стоката
Това е достапна


Име На Производ :
LCD Назад Реално Покритие
Дел Број :
13 NB04 Z1 AM0201
Состојба :
Нови
Компатибилни Модели :
За Asus N56 JN
Совети
Лаптоп делови обично треба професионално знаење да се справи. Како експерт, ќе може да проверите Дел Број(PN) или Производство Дел Број(MPN) кога ќе ги нарачате.
Меѓутоа, ако не сте сигурни за делот што треба, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Разговор во Живо или да ни испратите Порака, ќе ни биде мило да ви помогнеме.
Превозот и Испорака
Оваа ставка ќе биде предаден во 3 работни дена. Зависи од видот на превозот метод можете да изберете, овој објект ќе ви бидат доставени во рок од 90 дена.
Ве молиме не го потпише пакет ако тоа е очигледно tampered или оштетени. Ве молиме контактирајте со нас како е можно поскоро ако ова се случило. Ние ќе ви помогне за датотека пакет штета тврдат дека за да се намали сте ја изгубиле.
Даноци и Давачки
Цената што ја цитираше не вклучуваат увозни давачки, даноци на земјата на дестинација/држави или област. Купувачот ќе има обврска да плаќаат тие давачки, даноци или ракувањето со обвиненија.
Ние ќе брод вашата цел на најдобар начин да ви помогне да се избегне даноци и давачки по код. Но, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере не сите даноци или давачки може да биде поштеден.
Се враќа
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Гаранција & Одржување
Овој објект го носи 30 дена Ware Sphere Меѓународна Гаранција . Купувачот е одговорен за враќање такси превозот за гаранција предмети. (Делумно враќање може да бидат прифатени на купувачите ќе)

Клучни карактеристики

Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
N56JN
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Waresphere
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Пакет:
No
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Применливи модели:
N56JN
Материјал:
lcd задниот поклопец
Гаранција:
30 ДЕНА
Состојба:
Нови
боја:
Црна
Дел Број:
13NB04Z1AM0201

Слични производи во категоријата