• Неодамнешно
  • -5 %
Најдобро продаваните 11 13 14 15 Лаптоп Торба За Лаптоп Компјутер само 11,6 13.3 15.4 ракав случај За apple Macbook Air Про ретината трговија на големо

Најдобро продаваните 11 13 14 15 Лаптоп Торба За Лаптоп Компјутер само 11,6 13.3 15.4 ракав случај За apple Macbook Air Про ретината

DEN 223.00
DEN 234.72

Количината на стоката
Това е достапна


· Ако имате било какви прашања или прашања поврзани со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас frist , воопшто НЕ се ОТВОРИ СПОРОТ и ние ќе го реши вашиот проблем. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Тоа само може да гаранција. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние се стремиме за пет ѕвезди на услуги и сакате да бидете среќни - период.4") : Надворешното : 365 * 260 * 30 mm, Внатрешен 350 * 245 mm Pls внимание : торба четири агол сите се круг, агол димензија е мал од над торба информации. Ако ви треба целосна следење и ќе се ажурира онлајн ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ".3") : Надворешното : 335 * 240 * 25 mm, Внатрешен : 330 * 230 * 25 мм За Macbook 15 инчи (15. Го заштитува вашиот лаптоп против шок, оштетување и гребнатини Торба Специјален дизајн за Macbook само 11,6",13. Потоа ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
· За бразил обичај , ние само може да го користите EMS и хонгконг пост
· Да им помогне на купувачите се минимизира или да се избегнат овие давачки и плаќање, ние ќе пишување ? Подарок или Примерок ? во -30/pc единица вредност цена на фактурата.
Нашиот сите предмети се сосема НОВИ 100% гаранција. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака во прв пат. Прифаќаме само ја врати стоката од Пост.4 инчен, тоа cann не одговара за други бренд 15. Се врати Превозот цена е мечка од страна на купувачот
· Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно за нас! Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Клучни карактеристики

Големина:
For Macbook 11 inch, For Macbook 13 inch, All Laptop 14 inch, For Macbook 15 inch
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Лагер Ракав
Материјал:
ПВЦ
Пол:
Унисекс
Тип:
Лаптоп Ракав
Број На Модел На:
за Macbook Air 11 13 Про 13 15 Про Ретината 13
Бренд Име:
IRALAN
Применливи модели:
MacBook Air
Стил:
бизнис
Пакет:
No

Слични производи во категоријата