• Неодамнешно
  • -35 %
500Pcs Чисти Избрише Памук Lint Подлога од Хартија лак Смена Шминка Ноктите Уметност Алатка за Нега на Нокти Алатка за Отстранување на Облоги се Исуши Ноктите Брише

500Pcs Чисти Избрише Памук Lint Подлога од Хартија лак Смена Шминка Ноктите Уметност Алатка за Нега на Нокти Алатка за Отстранување

DEN 100.00
DEN 153.60

Количината на стоката
Това е достапна

Плаќање : Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барања со предмети. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас со Trademanager или e-mail и да се обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат. Ве молиме пополнете исплати во рок од 3 дена.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Лак Смена
Количина:
500pcs
Состојка:
Памук
НЕТО-WT.:
Лак Смена
Број На Модел На:
Ноктите Избрише
Тип:
смена памучна подлога
Функција:
Чиста Избрише Памук
Употреба:
Домашни И Ноктите Салон
Класификација:
Lint Подлога Од Хартија
Тип:
Шминка Ноктите Уметност Алатка

Слични производи во категоријата