• Неодамнешно
Нови 3/6/12 Компјутери Висок Квалитет Broadheads Совети Гроздобер врба тема Стрелките на Главата Стрелаштво Лов на птици Снимање

Нови 3/6/12 Компјутери Висок Квалитет Broadheads Совети Гроздобер врба тема Стрелките на Главата Стрелаштво Лов на птици Снимање

DEN 287.52

Количината на стоката
Това е достапна

Се врати превозот на трошоците да бидат покриени од страна на купувачот. Имајте на ум дека транзит пати може да се разликуваат, особено во шпицот периоди (како што се празници). Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress пораки за дополнителни информации за сите гаранции поврзани прашања. Ние само можеме да прифатиме Alipay. Ве молиме контактирајте со нас без двоумење кога ќе ја добиете на секое прашање. Ве молиме овозможи доволно време за испорака и контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет во рамките на проценетиот временски период. Оваа информација е обезбедена од страна на превозот превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Сите нарачки се испраќаат како клиент-choosed превозот метод. Ве молиме не заборавајте да ни даде позитивен ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите детални продавачот рејтингот. Ве молиме бидете сигурни дека на адреса на вашата исплата е актуелна. Сите предмети купени од нашата продавница, кои се опфатени под производство гаранција за 14 дена од датумот на породување. Враќа се прифатени во рок од 7 дена од датумот на породување за размена или продавница кредит. Ние ќе се потрудиме да најдат најдобро решение за проблемот.
Сите налози се обработуваат и се испраќаат во рок од 1-2 работни дена од плаќање избришани. Можете слободно контактирајте со нашата служба за корисници тим во текот на работното време со кој било производ проблеми. Ве молам, разберете дека таксите се наплаќаат од страна на вашата земја и да не се дополнителни превозот цена. Предмети мора да биде во сосема нов и resellable состојба. Нашата цел е да им обезбедиме на нашите клиенти со најдобра услуга на клиентите искуство е можно. Ако пратката се враќа поради адреса грешка, купувачот треба да плати дополнителни превозот надомест за да се добие тоа. Ако не сте задоволни со вашата шопинг искуство со нас, ве молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек. Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации откако shippingment е потврдено. Answer : ___________________________ Note : Увозни давачки и даноци не се вклучени во центарот цена или превозот цена.

Клучни карактеристики

боја:
3 компјутери, 6 компјутери, 12 компјутери
Број На Модел На:
TP0291
Тип:
Лак & Стрелка Сет
Употреба:
Лов
Бренд Име:
МАК
боја:
Црна
Qunitity:
3/6/12 компјутери
Употреба:
Снимање

Слични производи во категоријата