• Неодамнешно
  • -16 %
Bowfishing Поставите Соберат Лак Риболов Стрелаштво Стрелките На Ролна Spincast Ролна Slingshot Извивам Соединение Лак Снимање Стрелките На Лов

Bowfishing Поставите Соберат Лак Риболов Стрелаштво Стрелките На Ролна Spincast Ролна Slingshot Извивам Соединение Лак Снимање

DEN 13812.00
DEN 16442.88

Количината на стоката
Това е достапна


Bowfishing Поставите Соберат Лак Риболов Стрелаштво Стрелките на Ролна Spincast Ролна Slingshot Извивам Соединение Лак Снимање Стрелка Лов Карактеристики : Точка име : Риболов Лак Нерешено тежина : 40lbs Боја : како на сликата покажува Пакет Вклучуваат : Риболов лов лак x1 Bowfishing Ролна x1 Лак Риболов Безбедност Слајд x6 Риболов лов стрелка x6 Ако руски клиентите сакаат да купат,ве молиме контактирајте со нас! добредојдовте на нашата продавница

Клучни карактеристики

Тип:
Лак & Стрелка Сет
Број На Модел На:
Лак риболов Сет
Употреба:
Лов
Бренд Име:
AMEYXGS

Слични производи во категоријата