• Неодамнешно
  • -10 %
30inch Алуминиум Стрели ' Рбет 300 ID 7,6 милиметри 30 инчен со Заменливи Broadhead Стрелка Nock Пердув за Recuve Соединение Лак

30inch Алуминиум Стрели ' Рбет 300 ID 7,6 милиметри 30 инчен со Заменливи Broadhead Стрелка Nock Пердув за Recuve Соединение

DEN 859.00
DEN 954.72

Количината на стоката
Това е достапна


ID : 7,6 милиметри
OD : 8.8 mm
Должина : 31.6 инчен
Тежина : 39g/pc
Пакет : 6pc Алуминиум Стрели ( со broadheads, пердув, и стрелката nock)
Ако руски клиентите сакаат да купат, ве молиме контактирајте со нас!
-добредојдовте на нашата продавница

Клучни карактеристики

Пердув Материјал:
Пластични
Употреба:
Снимање
Бренд Име:
AMEYXGS
Вратило Материјал:
Алуминиум
Точка Материјал:
Челик
Број На Модел На:
outdorr Стрелаштво Лов Стрелка 7,6 милиметри со Сини Пердув
Тип:
Стрелката
боја:
Црна
Внатрешен Дијаметар:
7,6 МИЛИМЕТРИ
Надворешниот Дијаметар:
8.8mm
Broadhead:
Завртка во / челик
'Рбетот:
300
вкупна должина:
31.6 инчен(80.5 см)
Тежина:
39g/pc

Слични производи во категоријата