• Неодамнешно
Гас сушење кула со стакло затка,Капацитет 250ml,Заеднички 29/32,Висока borosilicate стакло сушење уред

Гас сушење кула со стакло затка,Капацитет 250ml,Заеднички 29/32,Висока borosilicate стакло сушење уред

DEN 1404.96

Количината на стоката
Това е достапна


Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајте го нашиот E-mail : [email protected] com .
Сушење кула со стакло затка,Капацитет 25 0ml,Заеднички 29/32,Висока borosilicate стакло сушење уред

Клучни карактеристики

Класификација:
Лабораторија Шише
боја:
Транспарентна
Капацитет:
250ml
Материјал:
Висок borosilicate стакло
Број На Модел На:
Сушење кула со стакло затка 250ml

Слични производи во категоријата