• Неодамнешно
  • -35 %
Античкиот Кујна Тапа Месинг Масло Протри Спреј Слив Чешми Црна Вртливата Се Повлече Една Рачка Дупка Миксер Чешми Torneira Cozinha

Античкиот Кујна Тапа Месинг Масло Протри Спреј Слив Чешми Црна Вртливата Се Повлече Една Рачка Дупка Миксер Чешми Torneira Cozinha

DEN 3647.00
DEN 5610.72

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
AUSWIND
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Површински Третман:
Масло Протри
Инсталација Тип:
дек монтирани
Број на Рачки:
Една Рачка
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Спреј Тип:
Извлечете
Rotatable Или Не:
Yes
Број На Модел На:
HY-21-619
Стил:
Класичен
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Стил:
Dual Носителот Двојна Дупка

Слични производи во категоријата