• Неодамнешно
  • -45 %
Frap Нови Црна Кујнски мијалник Тапа Седум Писмо ладна и топла вода миксер допрете Ротација на Вода Прочистување Двојно се Справи со F4352-7

Frap Нови Црна Кујнски мијалник Тапа Седум Писмо ладна и топла вода миксер допрете Ротација на Вода Прочистување Двојно се Справи

DEN 3155.00
DEN 5736.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ние може да ви понуди некои попуст. Ние ќе се направи потврдување и испраќање сте нов.
-Превозот ќе биде низ целиот свет преку Epacket/Кина пост воздух mail/UPS/FEDEX/DHL/ЕМС.
-Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
-Ве молиме проверете предмети кога се доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш.
-Ако треба да нарачате повеќе објекти, сака да ги споделите со нас на прво место. -Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се вратам на вас порано.
-За нашите клиенти од Бразил : ако изберете било курир, ве молиме оставете го вашиот даночен број, така што се осигураме дека нашиот испорака нормално. Ако ви треба G3/8", ве молиме контактирајте со нас или да напишете вашето барање во коментарите.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4. Тоа е многу важно)
-Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по уплатата.
Превозот :
-Ве молиме да обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
-Неисправни проблем е да се поднесе во рок од 7 работни дена по производ е дадено;
-Превозот на штета мора да се поднесе во рок од 5 работни дена по производ е доставен.
-Купувачи сноси одговорност за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).
Плаќање :
-Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање :
-Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму.
Контакт со нас на :
-Ако сакате да се одржи голема цел за промет на големо, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Повратни информации :
-Било повратни информации од вас ќе биде многу ценета.
-Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест.
dianxiaobao_1
Pls ве молиме имајте предвид нашите исти црева се G1/2". Ако сте задоволни со нашата служба или производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди.
Ние ќе им понуди бесплатни нови делови или додатоци, но треба да се плати за некои превозот надомест ако повеќе од 3 месеци помалку од 1 година .
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-Увозните давачки, даноци и давачки кои не се опфатени во превозот цена.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
FRAP
Стил:
Dual Носителот Една Дупка
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Ладно & Топла Вода:
Yes
Инсталација Тип:
дек монтирани
Спреј Тип:
Никој
Rotatable Или Не:
Yes
Површински Третман:
Поцрнети
Број На Модел На:
F4352-7
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Стил:
Современа
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Спреј Сликарство
Продажба:
Вклучи Додатоци
Тело Материјал:
Дувачкиот
боја:
Црна
Функција:
вода за пиење тапа
Спектар на Употреба:
Кујна
Grifo:
Манго doble
Пакет:
Вклучувајќи ги и додатоци
кујна тапа:
Кујнски Мијалник Чешми
вода миксер:
кујнски мијалник тапа
Топла и ладна кујна тапа:
Топла и ладна кујна тапа

Слични производи во категоријата