• Неодамнешно
200pcs/многу Прилагодено Лого Stubby Пиво Носители Изолирани Може да ги Покрие Свадба Neoprene Пикник Може да Кулер Торба Водоотпорен Мраз Пакети

200pcs/многу Прилагодено Лого Stubby Пиво Носители Изолирани Може да ги Покрие Свадба Neoprene Пикник Може да Кулер Торба Водоотпорен

DEN 12960.00

Количината на стоката
Това е достапна


Спецификации На Stubby Носителот Може Да Ладилници
1 : Neoprene Водоотпорен Материјал Стандардна Големина : Внатрешна Кол 6.5 см *10.5 см Висина
2 : Item&Логото Боја : Било Pantone Бои Може Да Се Избере
3 : Свила екран Печатење/Сублимација, Логото за Печатење Во Една Боја Две Бои, Многоцветни Или Целосно Завиткан Околу Печатење .
4 : Секој Објект за пакување Сам Во Тетрапак
Цел Чекори :
1 : Оставете Порака Испрати Вашето Лого За Нас (Ние Ќе Ви Одговори Што Многу Наскоро)
2 : Според Вашето Лого Ќе Се Направи Уметничко Дело За Вас Одеднаш
3 : Откако Ќе Се Потврди Уметнички Дела Ќе Се Направи Нарачка Онлајн
За Сите Други Прашања Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас
Превозот За Може Или Шише Носители За повикување само (специјални ситуации предмет на вистинските превозот време) Секој Кулер Поединечно Завиткани Во Пластична Кеса
Заврши Пакување
Обичај Австралија Stubby Носителите На Пивско Шише Носителот Може Да Кулер Торба
Повратни Информации : Нашата Stubby Ладилници Добие Позитивен Високиот Оценува Цело Време
Multicolor За Опција
Забелешка : Поради светлината и компјутерски монитори може да биде боја на разликата
Внимание :
1 : Ако Треба Да Плаќаат Никакви Давачки Во Сопствени Или Данок На Додадена Вредност Кога Ќе Добиете Предмети , Купувачот Е Одговорен За Трошоците .
2 : Прилагодено Лого Предмети Без Врати,Ако Се Врати Купувачот Е Одговорен За Плати Задниот Товарен
3 : Било Кој По Продажбата На Проблеми Контактирајте Со Нас На Прво Пред Спорот,Ние Ќе Се Обидеме Да Го Реши .
Ние Цениме Дека Ќе Го Напушти Висок Фалат Со 5 Ѕвезди Позитивни Коментари После Имаш Предмети И Тие Се Убави . Вашата Поддршка Е Моќта За Нас . Ви Благодариме За Вашето Внимание И Ви Благодариме Повторно ~~

Клучни карактеристики

Тип:
Изолирани
Бренд Име:
индикација
Материјал:
neoprene
Употреба:
Лименки
Број На Модел На:
NEOP009-525
Логото is_customized:
Yes
превозот:
Бесплатен превозот
дизајн:
Обичај
Употреба Прилики:
Јарец Партии Прослави Клубови & Асоцијации
Објектот:
Кулер Торба Пивско Шише Ракав Може Да Кулер

Слични производи во категоријата