• Неодамнешно
  • -41 %
NPK евтини раѓа кукла со мека вистински нежен допир силикони реални новороденче симпатична hotsell кукли Божиќ подарок за девојки

NPK евтини раѓа кукла со мека вистински нежен допир силикони реални новороденче симпатична hotsell кукли Божиќ подарок за девојки

DEN 2662.00
DEN 4511.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ќе добиете се што е во слики и бесплатна магнет pacifier
Ова бебе е рачно изработени. craftwork со рака сликарство,
ГОЛЕМИНА : 17 инчи,40 CM
Материјал : многу меки силиконски винил главата. 3/4 екстремитети со полнети PP памук тело. многу мека реалниот допир
коса : вкоренети влакна на косата
фустан : рачно изработени фустан ,префинет квалитет
Ноктите : целосно рака подготвени ноктите, црвенило на ноктот и проѕирни нокти, па дури и некои ноктите живот млечниот пол на месечината форма
Објектот вклучува ист фустан ,шише како во слика

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Кукли
Материјал:
Винил
Предупредување:
не е за деца под три години
Батеријата:
Не мора
Пол:
Унисекс
Тип:
Бебе Кукли,Полнети Кукли,Мода Кукла
Карактеристики:
Мека,Полнети & Кадифен,Образовни
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Број На Модел На:
TY007
Тема:
Филм & TV
Димензии:
18inch
Mfg Серија Број:
Ограничена Колекција
Бренд Име:
кукла жив
Возраст Опсег:
> 3 години
Карактеристики:
Мека,Цртан Филм,Мини,Образовни,Полнети & Кадифен
Место на Потекло:
Guangdong кина chucky кукла
is_customized:
YES
Безбедност сертификација:
EN71 (Безбедноста ) на ЕУ стојат

Слични производи во категоријата