• Неодамнешно
  • -25 %
Кукла Чевли ела за 43CM Zapf Раѓа Бебе Кукла Сина Боја Врежана Принцеза Рамни Чевли за Американска девојка кукла

Кукла Чевли ела за 43CM Zapf Раѓа Бебе Кукла Сина Боја Врежана Принцеза Рамни Чевли за Американска девојка кукла

DEN 144.00
DEN 191.52

Количината на стоката
Това е достапна


Читање пред да нарачате : Чевли големина : 7.1 X3.8x2.8cm Чевли внатре должина : 6.8 X3.5 X2.5cm Одговараат за Шарон кукла, BJD Кукла, руски кукла Повратни информации
1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее. Затоа ,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети.ве молиме да ни остават активни повратни информации.
Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Материјал:
Платно
Форма:
1/3
Димензии:
7.5 cm
Тип:
Дериватни Производ
BJD/SD Атрибут:
Чевли
Предупредување:
за деца над 3+
Број На Модел На:
BS002
Бренд Име:
Miao Мама пи wawa
Пол:
Девојки
Mfg Серија Број:
Начин на живот

Слични производи во категоријата