• Неодамнешно
  • -12 %
12 компјутери празни нане кутија мал подарок метални кутии за накит гумите за џвакање кутија Калај чување на кутии со hingle

12 компјутери празни нане кутија мал подарок метални кутии за накит гумите за џвакање кутија Калај чување на кутии со hingle

DEN 729.00
DEN 828.00

Количината на стоката
Това е достапна

Вашата цел ќе биде добро спакувани за безбедност и испорачани во 48 часа откако ќе го добиете вашиот расчисти исплата.-12pcs/многу
6.Ако најдете било кој квалитет на проблемот на објектот откако ќе се прими во рок од 7 дена,pleae исто така да контактирате со нас колку што е можно побрзо,ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.Ако не сте примени на објект од повеќе од 30 дена откако ќе се плати за тоа,ве молиме контактирајте со нас на прво место.

Клучни карактеристики

Големина:
88x60x17mm, 115x85x22mm
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Бренд Име:
Andralyn
Тип:
Дериватни Производ
Материјал:
Метал
BJD/SD Атрибут:
Додатоци

Слични производи во категоријата