• Неодамнешно
  • -12 %
6pcs/број 15 клетки мрежи Свадба партија роденденски Подарок часот чоколадо Случај бонбони слатка пакување складирање Кутии

6pcs/број 15 клетки мрежи Свадба партија роденденски Подарок часот чоколадо Случај бонбони слатка пакување складирање Кутии

DEN 1267.00
DEN 1440.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.6pcs/многу
5.
Повратни информации :
Вашиот коментар е многу важен за нашиот успех во бизнисот.Ако не сте примени на објект од повеќе од 30 дена откако ќе се плати за тоа,ве молиме контактирајте со нас на прво место.Сите предмети треба да се примени во рок од 2 недели да не текот на 4 недели.Вашата цел ќе биде добро спакувани за безбедност и испорачани во 48 часа откако ќе го добиете вашиот расчисти исплата.Употреба : идеална за пакување, подароци, чоколадо, промоција
4.Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка,можете да се вратите до нас за веднаш размена или ние ќе рефундирање на вашата исплата.големина : L19-W12-H4cm
2.
Политика На Враќање :
1.Превозот такса и осигурување не се враќа.Ако сте задоволни со купување и нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации со 5stars.
6pcs/број 15 клетки мрежи Свадба партија роденденски Подарок часот чоколадо Случај бонбони слатка пакување складирање Кутии :
1.Ние обезбедува УПУ,Fedex,како и Исполнување од страна на Aliexpress за вашиот избор.Ние ќе ви даде 100% задоволни решенија.Ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем и да ви ги задоволи
Контакт :
Ако имате било какви прашања,нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-пошта.Ние брод објектот преку превозот метод како што choosed.Ве молиме да не информирате ако објектот не доби над 4 недели и ние ќе ви ги даде 100% задоволни решенија.Ако најдете било кој квалитет на проблемот на објектот откако ќе се прими во рок од 7 дена,pleae исто така да контактирате со нас колку што е можно побрзо,ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. ќе добиете заврши кутија како слика
3.Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да не остави негативни итно.Ако ви треба други превозот метод,ве молиме да не информирате пред вашата исплата. како реална слика,15 клетки
Стил : романтични, модерен и симпатична
Фината изработка, со висок квалитет, најдобра услуга
Пристигнување време(Проценети)
Превозот :
1.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Бренд Име:
Andralyn
Тип:
Дериватни Производ
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Материјал:
картичка хартија

Слични производи во категоријата