• Неодамнешно
  • -8 %
Сина божиќ DIY куклена куќа Дрвени Малата Кукла Куќи Мебел рачно изработени куклена куќа Играчки за Деца Подарок

Сина божиќ DIY куклена куќа Дрвени Малата Кукла Куќи Мебел рачно изработени куклена куќа Играчки за Деца Подарок

DEN 2208.00
DEN 2399.52

Количината на стоката
Това е достапна


Големина на :
Заврши големина : за 13.8*19.9*29cm
Додатоци :
1,мебел материјал пакет
2,LED Светло
3, Дрвена рамка (рефус)
4, Прашина маска
Answer : ___________________________ Note : стандард не вклучува музика
Карактеристики на производот :
Кабината ќе се изгради направите тоа сами,внатрешноста на суровини според материјалот во неколку мал пакет,може да се направи комплетна поени за неколку пати,Стеснување на куќата како вистински куќа верзија,на пример,Кабинет е направена од дрво, завеса крпа, книгите направени од хартија!Целосно да се вежба вашата способност, и скоро сите работи треба да сте направиле!Забава во процесот на донесување!
Информации : 1, пред производството може да се подготви збир на помошни алатки, како што се ножици, пинцети, нож и така натаму.
2, главно преку, паста, монтажа, моделирање, поставување на DIY процес, завршен вашата прекрасна убава куќа.
3,Одговараат на толпата : производот е Diy кабината материјал за пакување, за да се направи тоа од страна на самите себе, е погодна за луѓе на возраст над 14 години.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Dollhouses
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
POPIGIST
Број На Модел На:
К-026
боја:
multicolor
Предупредување:
diy кукла куќа
Димензии:
13.8*19.9*29cm
Материјал:
Дрво
Возраст Опсег:
Grownups

Слични производи во категоријата