• Неодамнешно
DIY Долга Руса Коса Без Сочинуваат Пракса Кукла Главата Мека Пластика Додатоци За 12 Кукла 1/6 Кукла куклена куќа Деца Подарок Играчка

DIY Долга Руса Коса Без Сочинуваат Пракса Кукла Главата Мека Пластика Додатоци За 12 Кукла 1/6 Кукла куклена куќа Деца Подарок

DEN 527.52

Количината на стоката
Това е достапна


За нас :
Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот објект по 26 дена откако ние испрати.Врати објектот мора да бидат нови, unworn и во неговата оригинална состојба. Со цел да се направи имате подобри шопинг искуство, се надевам купувачи изберете регистрирани логистика, поефикасен и побезбеден, може да се следат, или ако купувате од нашата продавница повеќе од $ 7, ние се обидуваме да се направи преку регистрирани логистика.Ви благодариме!
Плаќање :
1.Ние го цениме многу за вашиот 5 Ѕвезди позитивни повратни информации ако сте ги задоволи со трансакцијата.Вашиот поттикне нè прави да се движи напред.
Повеќе објекти , Повеќе стил , Pls Кликнете , , , ,
Пакет Вклучувајќи : 1x Кукла Главата Без Шминка
( Други Додатоци Не Се Вклучени.) кога ќе се направи исплата,вие исто така може да ни порака.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,вредноста на декларацијата,итн.Ве молиме да ја потврдите вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса.
Софтвер продажба, не се враќа.
Ние топло очекуваме вашите 5 Ѕвезди позитивни повратни информации, ви Благодарам многу!.
Ви благодариме! ^_^
2.)
Функција : косата е дебел.Поради снимање состојба и Хардверски Уреди како што следи е brightness/contrast поставување и слично,може да има некои мали разлики помеѓу актуелната точка и тон на боја на слики шоу. Превозот и ракувањето со такси не се враќа.
Враќање :
Ве молиме распрашајте се за сите прашања пред наддавање за да се избегне добивање на објект што не се задоволни.
Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.Плаќањето мора да се заврши во 19 дена на аукција затворање. Боја : A s picutre покаже Пакет : Opp вреќа
Answer : ___________________________ NOTE :
1.
Пратката И Ракувањето Со :
1. Одговара За Барби Кукла /FR Кукла и други 1/6 Кукла.Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас ПРЕД да ја напуштат повратни информации,ние веруваме дека секој проблем може да се реши зависат добра комуникација.

Клучни карактеристики

боја:
Само Кукла Глава
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Девојки
Материјал:
Пластични
Mfg Серија Број:
Моден
Предупредување:
Само Кукла Глава
Форма:
1/6
Димензии:
Одговара за 1/6 кукла
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Пластични Тип:
ПВЦ
Тип:
Додатоци
Бренд Име:
XYBEI
Број На Модел На:
Одговара за 1/6 кукла
Пакет:
1x Кукла главата Без Шминка
Предупредување:
Други Додатоци Не Се Вклучени.

Слични производи во категоријата