• Неодамнешно
q008 Кукла Куќа минијатура italia in miniatura симпатична спалната соба 3D Дрвени Diy куклена куќа малата соба кукли куќи Роденденски Подарок играчки

q008 Кукла Куќа минијатура italia in miniatura симпатична спалната соба 3D Дрвени Diy куклена куќа малата соба кукли куќи Роденденски

DEN 959.52

Количината на стоката
Това е достапна


Големина на :
Заврши големина : за 18 * 15.5 * 13.5 cm
Додатоци :
1,мебел материјал пакет
2,LED Светло
3, Дрвена рамка (рефус)
4, Прашина маска
Карактеристики на производот :
Кабината ќе се изгради направите тоа сами,внатрешноста на суровини според материјалот во неколку мал пакет,може да се направи комплетна поени за неколку пати,Стеснување на куќата како вистински куќа верзија,на пример,Кабинет е направена од дрво, завеса крпа, книгите направени од хартија!Целосно да се вежба вашата способност, и скоро сите работи треба да сте направиле!Забава во процесот на донесување!
Информации : 1, пред производството може да се подготви збир на помошни алатки, како што се ножици, пинцети, нож и така натаму.
2, главно преку, паста, монтажа, моделирање, поставување на DIY процес, завршен вашата прекрасна убава куќа.
3,Одговараат на толпата : производот е Diy кабината материјал за пакување, за да се направи тоа од страна на самите себе, е погодна за луѓе на возраст над 14 години.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Dollhouses
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
POPIGIST
боја:
multicolor
Димензии:
18 * 15.5 * 13.5 cm
Број На Модел На:
Q008
Предупредување:
1pcs
Материјал:
Дрво
Возраст Опсег:
Grownups

Слични производи во категоријата